Referencje

Neosolar


Firma Vojtek – Usługi Remontowe w 2016 wraz ze swoim zespołem podjął się dla mnie remontu lokalu o powierzchni 44m2 w Warszawie od stanu developerskiego do stanu: w pełni wykończony lokal (2 pokoje, łazienka, kuchnia). Prace wykonane zostały w terminie i zgodnie z wszelkimi ustaleniami. Pan Wojtek wykazał się podczas tej współpracy bardzo dużą elastycznością i pomysłowością. Finalny rezultat prac jego firmy był bardzo dobry, a jakość bardzo wysoka. Zdecydowanie polecam firmę Pana Wojtka do wszelkich prac remontowych lub adaptacyjno-budowlanych na przyszłość.

http://neosolar.net

Okno-Tech


Pragniemy Państwu polecić firmę remontową Vojtek – Usługi Remontowe z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Zdrojowej 54/7.
Firma Vojtek – Usługi Remontowe była wykonawcą realizowanego przez nas w 2016 i 2017 r. remontu i modernizacji siedziby naszej firmy.
Zakres prac obejmował: montaż płyt kartonowo gipsowych na ścianach działowych, montaż sufitu podwieszanego ARMSTRONG, malowanie, montaż drzwi, układanie płytek ceramicznych na posadzkach i ścianach oraz drobnych robót wykończeniowych.
Powyższe prace zostały wykonane w ustalonym terminie i z należytą starannością.
Firma posiada niezbędny sprzęt do wykonania prac remontowych.
Możemy bez obaw polecić potencjalnemu przedsiębiorcy usługi remontowe świadczone przez firmę Vojtek – Usługi Remontowe.

http://oknoplastnowysacz.pl/onas.html

Smart Office


Firma Smart Office Biura Coworkingowe zaświadcza, że w latach 2015, 2016 korzystała kilkukrotnie z rzetelności i fachowości usług świadczonych przez Firmę Pana Wojciecha Zięby – Vojtek Usługi Remontowe.
Zakres prac dotyczył: budowy ścian kartonowo-gipsowych, położenia gładzi gipsowych, glazury, montażu urządzeń sanitarnych, montażu drzwi, malowania, przeróbek instalacji elektrycznej oraz ogólnie pojętych prac wykończeniowych.
Pragniemy podkreślić że, w/w prace zawsze były wykonywane w terminie, z dbałością o jakość wykonania i przy doborze odpowiednich materiałów.
Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę Vojtek Usługi Remontowe i polecamy innym klientom.

http://www.smartoffice-ns.pl/kontakt/

Solgro


Pragniemy Państwu polecić firmę remontową Vojtek – Usługi Remontowe z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Zdrojowej 54.
Przedsiębiorstwo Vojtek – Usługi Remontowe było wykonawcą realizowanego przez nas w 2016 i 2017 r. remontu i modernizacji siedziby naszej firmy.
Zakres prac dotyczył: ocieplenia stropu i ścian, montażu płyt kartonowo gipsowych, położenia gładzi gipsowych, malowania, wykonania okładziny ścian i podłóg, układania paneli podłogowych, montażu drzwi i drobnych robót wykończeniowych.
Powyższe prace zostały wykonane w ustalonym terminie i z należytą starannością.
Pracownicy zatrudnieni do wykonywania robót posiadają stosowną wiedzę i umiejętności. Firma posiada sprzęt niezbędny do wykonania prac remontowych, a w czasie ich wykonywania panuje ład i porządek.
Pan Wojciech Zięba jest osobą niezwykle zorganizowaną, perfekcyjną, profesjonalną i doświadczoną.
Możemy bez obaw polecić każdemu potencjalnemu inwestorowi usługi remontowe świadczone przez firmę Vojtek – Usługi Remontowe.

http://www.solgro.pl/index.php/kontakt/

Pizzeria Zamkowa


Pizzeria Zamkowa informuje, że korzystała w latach 2014 z usług jakie prowadzi firma Pana Wojciecha Zięby VOJTEK USŁUGI REMONTOWE.
W pełni jesteśmy usatysfakcjonowani z wykonanych prac i z przyjemnością możemy polecić firmę Pana Wojciecha wszystkim zainteresowanym, jak również w przyszłości nadal będziemy korzystać z usług firmy VOJTEK USŁUGI REMONTOWE.

http://www.pizzeria-zamkowa.com/kontakt

Foton


Vojtek Usługi Remontowe wielokrotnie wykonywał dla mnie prace w zakresie malowania, budowy ścian kartonowo-gipsowych, montażu oświetlenia ledowego oraz usług glazurniczych. Wszytskie prace wykonane były czysto, schludnie, rzetelnie i zgodnie z harmomnogramem. Firma jest terminowa, rozpoczęte prace są kończone zgodnie z planem.
Polecam Pana Wojtka jako doświadczonego profesjonalistę.

http://www.foton.info.pl/kontakt.html